Історія становлення Вінниці (відкрита виховна година)

12 вересня 2019 року, напередодні святкування Дня Вінниці у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулась відкрита виховна година, яка проводилась студентами юридичного відділення 611-А (куратор Алла Горденко) та 613-А групи (куратор Світлана Паламарчук ).

Цікавими історичними довідками про наше місто відкрив виховну годину гість заходу, український історик, доктор історичних наук, професор Юрій Легун.

Історія становлення Вінниці, цікаві відеоматеріали про наше місто, підготовлені студентами, допомогли поринути присутнім в часи 30 -х, 50-х, 80-х років минулого сторіччя та у сучасність.

Родзинкою свята став показ мод тих років. Два тижні студенти працювали над образами, які представили сьогодні на дефіле. Завдячуючи заступнику директора з виховної роботи Олені Рудзь, було продемонстровано весільне плаття 70-х років (до речі, весільне плаття її мами), куратору 611-А групи Аллі Горденко – наряди 30-х, 50 – х – років та вбрання сучасних модниць  – Світлані Паламарчук.

В рамках проведення конкурсу на знання Вінниці, студенти своїми відповідями підтвердили, що дуже добре знають наше місто, його історію та традиції і на завершення найкращі знавці отримали подарунки, а усі присутні насолодились чудовими музичними композиціями про наше місто.

                              

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram