Якість освітнього процесу в ТПК ВНАУ!

                                                       

Якість освітнього процесу – тема, яка стала сьогодні, 30 жовтня 2019 року головною на лінійках, які проводились на усіх відділеннях Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

З аналізом успішності та відвідування виступили завідувачі відділеннями Ольга Шаповалова, Галина Жученко та Валентина Соя.

Заступник директора з навчальної роботи Ірина Семчук визначила найкращі групи за показниками успішності, а також зупинилися на студентах, які мали незадовільні оцінки та багато пропусків занять. Ірина Антонівна акцентувала увагу на якості надання освітніх послуг та повідомила про проведення зрізів знань першокурсників та діагностичних контрольних робіт для студентів другого курсу з метою моніторингу якості підготовки студентів до ДПА у формі ЗНО.

Директор коледжу Руслан Будяк в своєму виступі відмітив, що в коледжі створені всі умови для навчання та розвитку майбутнього фахівця та окреслив перспективи продовження навчання для випускників коледжу в Вінницькому національному аграрному університеті. Руслан Володимирович зазначив, що головне завдання педагогічного колективу коледжу це становлення цілісного, професійного, конкурентоспроможного фахівця на ринку праці.

Директор коледжу звернув увагу студентів юридичного відділення на необхідності покращення фахових знань для подальшого проходження процедури ЗНО з метою отримання кваліфікаційного рівня бакалавр та магістр.

На завершення Руслан Володимирович наголосив на необхідності професійного фахового розвитку кожного  студента за період навчання та отримання професійної освіти в рамках освітнього процесу коледжу, що є запорукою здобуття якісної ступеневої освіти.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram