Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області гостинно зустріло студентів ТПФК ВНАУ

4 вересня 2023 р. Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області гостинно зустріло студентів 513-А і  513-Б груп  бухгалтерсько-механічного відділення відокремленого структурного підрозділу “Технологічно-промисловий фаховий коледж ВНАУ ” у супроводі голови циклової комісії  економічних дисциплін Наталії Поліщук та викладача економічних дисциплін Світлани Мазуренко.
Про основні завдання і функції Пенсійного фонду України в цілому та роботу фронт-офісу Головного управління зокрема, розповіла студенству Тетяна Скорік – начальник Вінницького відділу обслуговування громадян. Присутні ознайомились з системою електронної черги та побачили як спеціалісти проводять прийом відвідувачів.
Другою локацією екскурсії став архів, де студенти дізнались про усі «етапи життя» пенсійної справи.
Начальник Відділу перевірки правильності розрахунку розміру страхових виплат у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності Ірина Палій ознайомила з електронними сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України, обліком е-трудових книжок та електронних листків непрацездатності, порядком нарахування декретних виплат найманим працівникам і ФОП тощо.

Наших студентів запросили до команди Пенсійного фонду Вінниччини.  Про перспективи роботи та кар’єрного зростання в Головному управлінні Пенсійного фонду області говорила  Оксана Дмитренко головний спеціаліст Управління по роботі з персоналом.

поліщук екскурс (6)
поліщук екскурс (3)
поліщук екскурс (2)
поліщук екскурс (4)
Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram