Фахові вступні випробування до Вінницького національного аграрного університету

Учора це були лише плани, а сьогодні вони вже реалізуються. Для випускників ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» 16.02.2022 року були проведені фахові вступні випробування до Вінницького національного аграрного університету.

Юрій Полєвода – к.т.н., доцент кафедри технологічних процесів та обладнання переробних і харчових виробництв ВНАУ повідомив студентам спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» про особливості цьогорічних умов вступу та переваги навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на інженерно-технологічному факультеті ВНАУ.

Заступник декана факультету обліку та аудиту Лідія Федоришина, заступник декана факультету менеджменту та права Тетяна Колісник та заступник декана факультету економіки та підприємництва Ольга Хаєцька провели фахове випробування для випускників спеціальності 071 «Облік і оподаткування», а також ними була проведена роз’яснювальна бесіда, під час якої студенти отримали детальну інформацію щодо вступної компанії.

Випускники з радістю сприйняли інформацію проте, що вони зможуть вступити за скороченим терміном навчання одразу на другий чи третій курс.

                                             

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram