Екскурсія студентів-бухгалтерів до Головного офісу АТ “УкрСиббанк”

                

З метою ознайомлення зі специфікою роботи та закріплення лекційного матеріалу “Порядок відкриття рахунків в банку”, 26 вересня 2019 року  студенти Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету бухгалтерсько-механічного відділення 512А та 512Б груп під керівництвом голови циклової комісії економічних дисциплін Наталією Поліщук та викладачем Наталією Вільчинською відвідали Головний офіс АТ “УкрСиббанк”.

Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи в банківській сфері, поспілкуватися з провідними фахівцями. Важливим для студентів стало ознайомлення з вимогами, які висуваються до банківських працівників. Крім того, банк створює комфортні умови для саморозвитку кожного працівника – є багато внутрішніх навчальних програм, курсів та тренінгів.

Все це викликало інтерес у студентів, які могли практично відчути важливість та усі тонкощі облікової, фінансової та аналітичної роботи банку, зрозуміти наскільки важливо здобувати фахові знання, щоб у подальшому стати висококваліфікованим фахівцем, бути конкурентноспроможним на ринку праці, отримувати належну фінансову винагороду та моральне задоволення від роботи.

Студенти та викладачі висловлюють щиру подяку керуючому відділення Анні Стефурак та персоналу банку за чудову пізнавальну екскурсію і бажаємо їм подальшого розвитку та успіху на ринку фінансових послуг.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram