Екскурсії на підприємство «Motorcervise»

Важливим питанням у практичній підготовці майбутніх фахівців є забезпечення плідної співпраці з провідними підприємствами галузі.

21 листопада 2023 року в рамках проведення навчальної практики викладачами бухгалтерсько-механічного відділення Богданом Брацлавським, Миколою Бахчеваном та Валентином Григоришенем була проведена екскурсія для студентів 412 групи спеціальності 133 Галузеве машинобудування до приватного підприємства «Motorcervise».

Під час екскурсії на підприємстві студенти ознайомилися з слюсарним та токарним устаткуванням, де вони мали можливість побачити різноманітні способи обробки деталей, принцип роботи станків. Студенти набули первинних практичних навичок роботи із слюсарними та вимірювальними інструментами при обробці різноманітних заготовок деталей. Такий досвід формує у студентів практичні навички виконання найпростіших операцій із слюсарної обробки металів і вмотивовує їх до подальшого професійного зростання за обраною професією технік-механік з ремонту та обслуговування обладнання.

 

механіки екскурсія (3)
механіки екскурсія (2)
механіки екскурсія (1)
Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram