Дуальна освіта та профорієнтаційна мотивація «освіта-студент-бізнес»

                                                                          

Сьогодні, в рамках зростання економіки держави гострим є питання становлення висококваліфікованого спеціаліста. Дієвим механізмом такого становлення є впровадження дуальної освіти, профорієнтаційна мотивація, а укладання тристоронніх угод «освіта-студент-бізнес» сприятиме високій затребуваності випускника освітнього закладу на ринку праці.

Вирішення цього питання є пріоритетним для Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Сьогодні, в рамках профорієнтації, співпраці та укладання тристоронньої угоди відбулась зустріч представників у складі керівництва коледжу: директора коледжу Руслана Будяка, заступника директора з виробничої роботи Ольги Шуляк, заступника з адміністративної роботи Олега Пухальського, завідувача відділенням Галини Жученко з адміністрацією Старокостянтинівського професійного ліцею на чолі з директором Сергієм Кучеруком та директором по персоналу провідного виробника високоякісної брендованої молочної продукції та квасу, що успішно реалізуються в Україні та на зовнішніх ринках вже більше 20 років «Укрпродукт Груп» Марією Терещук. Радо зустріли своїх наставників випускники та студенти ТПК ВНАУ, які проходять практику на потужному виробництві «Укрпродукт Груп».

В рамках зустрічі Руслан Володимирович запросив усіх студентів ліцею Хмельницької області продовжити здобуття освіти в ТПК ВНАУ та в подальшому – стати випускником одного з найпотужніших закладів вищої освіти – Вінницького національного аграрного університету.

Потужна освітня та матеріально-технічна база коледжу, університету та ліцею, співпраця з виробниками дасть можливість забезпечити висококваліфікованими кадрами галузей харчової та переробної промисловостей не лише Хмельницької та Вінницької області, а й усієї України.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram