Державний екзамен – це завершальний етап навчання в коледжі.

Державний екзамен – це завершальний етап навчання в коледжі. Для випускників державні екзамени – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами державних екзаменаційних комісій повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.
Цьогоріч цикл проведення державних екзаменів розпочався з 14.06.2019 року із складання іспиту студентами групи 513 бухгалтерсько-механічного відділення ОКР «Молодший спеціаліст» спеціальності 071 «Облік і оподаткування», далі з 19.06.2019 року – іспит складали студенти групи 522.
Державна атестація випускників проводиться у вигляді комплексного кваліфікаційного іспиту, що включає стандартизований тестовий державний екзамен з п’яти дисциплін (Фінансовий облік, Податкова система, Економічний аналіз, Контроль і ревізія, Облік і звітність в бюджетних установах) та практично-орієнтований екзамен з цих же дисциплін з виставленням єдиної оцінки.
Екзаменаційна комісія, у складі голови, к.е.н, доцента Вінницького національного аграрного університету Яни Іщенко, заступника директора коледжу з навчальної роботи Ірини Семчук, головного бухгалтера Юлії Мудрик, досвідчених викладачів – Наталії Поліщук, Світлани Мазуренко – оцінювали теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички і вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.
Вітаємо студентів з успішною здачею іспиту та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!!!

                   

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram