ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВСП ТПФК ВНАУ

18 березня 2023 року Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету гостинно відчинив двері усім гостям, абітурієнтам та їхнім батькам! Гостей зустрічала позитивна атмосфера, привітні посмішки викладачів та студентів коледжу. Родзинкою сьогоднішньої зустрічі стала презентація спеціальностей, під час якої майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитись з матеріально-технічною базою, викладацьким колективом та безпосередньо дізнатись про переваги навчання за обраною спеціальністю. В цьому році День відкритих дверей у коледжі проходив у формі інформаційної зустрічі, метою якої було розкрити переваги усіх спеціальностей, за якими відбувається навчання в коледжі, їх актуальність та затребуваність на ринку праці. Зокрема, майбутні абітурієнти та батьки мали змогу поспілкуватись з провідними фахівцями, які представляли кожне відділення коледжу, адже до освітнього процесу в навчальному закладі залучені викладачі, які мають великий педагогічний, виробничий, науковий та практичний досвід, а також кандидати наук відповідних спеціалізацій.
В рамках Дня відкритих дверей були підготовлені інсценізація судового засідання, виставки та локації «Сучасне м’ясне та молочне виробництво», «Морозиво власними руками», «Музей технічної творчості», «Пекарня», експерес-тест «Do you speak english?», «Логічний економічний квест» та інші цікаві локації. Усі гості та запрошені мали змогу скоштувати різноманітні смаколики, виготовлені студентами  спеціальності 181 «Харчові технології» у пекарні коледжу.
Продовженням заходів до Дня відкритих дверей була зустріч в актовій залі, яку розпочала директор коледжу Марина Кондратова. Вона розповіла про переваги навчання у коледжі, запросила абітурієнтів приєднатися до дружньої родини коледжу та Вінницького національного аграрного університету. Марина Володимирівна зазначила, що пріоритетом діяльності підготовчих курсів, які функціонують на базі коледжу є якісна підготовка майбутніх абітурієнтів до вступу у навчальний заклад.
На зустріч завітала проректор з виховної роботи та діяльності відокремлених структурних підрозділів Вінницького національного аграрного університету Любов Спірідонова, яка передала щирі вітання від президента Вінницького національного аграрного університету доктора економічних наук, професора, дійсного члена Національної академії аграрних наук України Григорія Калетніка та ректора Вінницького національного аграрного університету, кандидата сільськогосподарських наук, професора Віктора Мазура. Любов Михайлівна запевнила абітурієнтів у правильно зробленому виборі навчального закладу, відзначила високий рівень професіоналізму викладачів коледжу, розповіла про гарну матеріально-технічну базу та злагодженість роботи колективу. Любов Михайлівна зазначила, що дружня університетська родина завжди рада вітати майбутніх випускників коледжу у стінах ВНАУ, а також наголосила на беззаперечних перевагах навчання у Вінницькому національному аграрному університеті. До слова долучилась заступник директора з навчальної роботи Алла Горденко. Вона акцентувала увагу присутніх, що пріоритетом у діяльності коледжу є забезпечення безпеки усіх учасників освітнього процесу та ознайомила з особливостями організації навчання. Заступник директора з виховної роботи Яна Паламаренко також  привітала майбутніх абітурієнтів та наголосила, що в коледжі створені усі сприятливі умови для комфортного навчання, проживання, дозвілля та самореалізації особистості. Про особливості вступної кампанії 2023 року та правила прийому розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Сіра.
День відкритих дверей у Технологічно-промисловому фаховому коледжі ВНАУ був насиченим, цікавим та незабутнім! В ході зустрічі здійснювався відеорепортаж, який всі охочі зможуть переглянути на сайті коледжу та на наших сторінках в соціальних мережах. Сподіваємось, що абітурієнти зроблять правильний вибір та приєднаються до нашої дружньої родини‼️
день відкритих дверей (2)
22
5
1
Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram