День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Україні

20 листопада 2019 року в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету, напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів студенти 614-В групи юридичного відділення на чолі з куратором Валентиною Мрук провели виховний захід на тему: «Без права на забуття!».

Студенти мали змогу познайомитись з унікальним збірником про голодомор «Україна-3000» – книгою «Розсекречена пам’ять. Голодомор 1932-1933 років на Україні у документах». У виданні представлено документи радянських органів державної безпеки, що містять додаткову архівну інформацію про причини, перебіг і наслідки найстрашнішої трагедії. Майже 70 років ці документи зберігалися під грифами секретності і були недоступними для дослідників.

Про злочинні дії геноциду українського народу, організованого московсько-більшовицьким тоталітарним режимом, жорстоку політику комуністичного режиму щодо українського села та недопустимість його повторення в подальшому наголосили у своїх виступах заступник директора з виховної роботи Олена Рудзь та завідуюча юридичним відділенням Ольга Шаповалова.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram