Технологічне відділення
Історія нашого навчального закладу розпочалася з підготовки фахівців для переробної промисловості – технологів м’яса та молока. Тож не дивно, що наш коледж більш як півстоліття був відомий як «м’ясо-молочний». Сьогодні технологічне відділення є найбільшим відділенням коледжу, де навчається більше 400 студентів за спеціальністю 181 Харчові технології:
- ОПП «Зберігання, консервування та переробка м’яса»;
- ОПП «Зберігання, консервування та переробка молока»;
- ОПП «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів»;
- ОПП «Виробництво харчової продукції».
Як відомо, Україна – аграрна країна, а переробна промисловість є однією з найважливіших сфер розвитку нашої економіки, тому потреба у спеціалістах даного профілю буде завжди. На теренах Вінниччини є безліч підприємств харчової промисловості, але фахівців для даних виробництв готує дійсно обмежена кількість навчальних закладів. У Центральному регіоні України ми чи не єдині, тому роботодавці активно співпрацюють з нашим коледжем і запрошують на роботу випускників.
Якщо ви хочете отримати перспективну, затребувану професію, з реальною можливістю працевлаштування – тоді ласкаво просимо у дружню родину технологів!
Завідувач відділення - Мізяківська Леся Миколаївна
ОПП "Зберігання, консервування та переробка м'яса", ОПП "Виробництво харчової продукції"
Завідувач відділення - Соя Валентина Василівна
ОПП "Зберігання, консервування та переробка молока", ОПП " Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів"
Бухгалтерсько-механічне відділення
Відділення, як структурний підрозділ коледжу існує з 2006 року і здійснює підготовку фахівців за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Галузеве машинобудування». Це престижні спеціальності, фахівці яких формують економічний ринок України і користуються особливим попитом на сьогоднішній час. Наші випускники є успішними і сформованими особистостями, які здатні:
- використовувати теоретичні знання на практиці;
- творчо мислити;
- приймати рішення у нестандартних ситуаціях;
- займати позицію в дискусіях і висловлювати свої власні думки;
- використовувати нові технології інформації та комунікації;
- нести відповідальність;
- працювати в колективі та доводити солідарність;
- організовувати свою роботу;
- доводити гнучкість перед викликами швидких змін;
- показувати стійкість перед труднощами;
- знаходити нові рішення.
Завідувач відділення – Галина Андріївна Жученко
Юридичне відділення
Історія юридичного відділення у ТПК ВНАУ розпочалася ще у 1990 році. У 1990 р. за поданням місцевої влади і рішенням Міністерства освіти та науки України та Міністерства аграрної політики України у Вінницькому технікумі м’ясо-молочному створено навчальну та матеріально-технічну базу й розпочато підготовку фахівців за спеціальністю «Правознавство». Першими викладачами спецдисциплін стали випускники Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка — Шаповалова Ольга Григорівна (нині завідувач юридичного відділення), Коваль Валерій Степанович (викладач-методист), Кащук Алла Миколаївна (викладач). Згодом до викладацької діяльності були залучені фахівці з великим досвідом роботи в різних юридичних установах.
У травні 2003 р. технікум ввійшов до складу Вінницького державного аграрного університету, а у 2004 р. був перейменований в Технологічно – промисловий коледж та є структурним підрозділом Вінницького національного аграрного університету.
1 вересня 2016 року юридичне відділення коледжу відзначило 25 річницю з дня заснування.
Відділення, як структурний підрозділ коледжу здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 081 Право.
На 3 поверсі навчального корпусу коледжу розташовані кабінети спецдисциплін: «Адміністративного права», «Теорії держави і права», «Цивільного та сімейного права, Цивільного процесу», «Трудового права», «Кримінального права», «Митного права», «Аграрного права» та інші.
У 2006 році на базі коледжу при кабінеті № 303 створено Навчальну юридичну консультацію, де систематично надається правова допомога студентами юридичного відділення під керівництвом викладачів співробітникам коледжу, малозабезпеченим громадянам, студентам, які потребують такої допомоги. У республіканському конкурсі на «Кращу юридичну консультацію» в 2008 році серед ЗВО І-ІІ рівня акредитації системи Міністерства аграрної політики України вона посіла ІІ місце. У кабінеті кодифікації та довідкової літератури студенти юридичного відділення набувають вмінь працювати з законодавчою базою, користуючись комп’ютерними програмами «Нормативні акти України», «Юрист +», «Ліга – Закон». У кабінеті кодифікації та бібліотеці створено базу електронних підручників. За бажанням студенти також можуть отримати робітничу професію Секретаря керівника. На 4 курсі студенти юридичного відділення проходять виробничу практику в судах, прокуратурі та на підприємствах різних форм власності.
Навчаючись в коледжі, студенти мають змогу відвідувати спортивні секції з: баскетболу, боротьби, волейболу, боротьби, настільного тенісу, гирьового спорту, міні-футболу, легкої атлетики; гуртки художньої самодіяльності: вокальний ансамбль «Подоляночка» естрадної пісні; естрадного танцю; читці; духовий; фольклорний; танцювальна дитяча підготовча студія для танцювального ансамблю «Ровесник»; команда КВН; предметні гуртки при кожному кабінеті. Традиційними в коледжі стали: посвяти першокурсників у студенти, проведення спортивного свята «Козацькі забави», конкурсів «Міс коледжу», «Студентський бал», української пісні. Студентам, які потребують житла, надається гуртожиток. При коледжі працює їдальня та буфет, а також існує вільний доступ до мережі «Інтернет».
Через громадські організації, студентський профком, раду по попередженню правопорушень та раду студентського самоврядування студенти коледжу активно залучаються та мають змогу впливати на всі сфери навчально-виховного процесу та студентського життя.