29 серпня 2019 року відбулося засідання Педагогічної ради коледжу!

                                                                                   

29 серпня 2019 року в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулося засідання Педагогічної ради коледжу. Відкрив засідання та привітав з початком нового навчального року директор коледжу Руслан Будяк.

Нові молоді педагогічні кадри поповнили дружню родину Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Директор коледжу представив педагогічному колективу працівників, які цього року обійняли посади викладачів та кураторів груп.

Першим питанням порядку денного стало обрання секретаря педагогічної ради та затвердження річного плану засідань на поточний навчальний рік.  Одноголосно педагогічним колективом було обрано секретарем ради Галину Каспіч.

Показники успішності за попередній навчальний рік та результати рейтингової оцінки роботи викладачів висвітила заступник директора з навчальної роботи Ірина Семчук. Звернула увагу на покращення успішності та відвідування деяких академічних груп. Аналізуючи рейтинг викладачів, Ірина Антонівна відзначила плідну роботу та високий рівень досягнень викладачів, які займають передові позиції в рейтингу.

Про підсумки роботи приймальної комісії коледжу 2019 р., завдання та перспективи профорієнтаційної роботи на 2019 – 2020 н. р. доповіла заступник директора з виробничої роботи Ольга Шуляк. Ольга Олексіївна подякувала педагогічному колективу за профорієнтаційну роботу, результатом якої стала успішна вступна кампанія. Заступник директора звернула увагу на підготовку кабінетів до нового навчального року. Зокрема, відзначила плідну роботу завідувачів кабінетів Галину Каспіч, Світлану Мазуренко, Людмилу Заїку та Світлану Тузову.

П’ятим пунктом в порядку денному засідання ради стало питання про стан готовності матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року. З інформацією про поточні ремонтні роботи виступив  директор коледжу. Руслан Володимирович подякував кураторам груп за плідну співпрацю з батьківським комітетом, зокрема, за благодійну допомогу у вигляді матеріальних цінностей на розвиток та покращення матеріально-технічної бази коледжу.

Директор зазначив, що за вагомої фінансової підтримки Вінницького національного аграрного університету на чолі з президентом Григорієм Калетніком та ректором Віктором Мазуром, допомоги мешканців гуртожитку були проведені такі масштабні роботи, як ремонт покрівлі гуртожитку.

На завершення засідання Руслан Володимирович побажав успіхів на освітянській ниві, миру та достатку колективу Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram