12 липня 2019 року стартувала друга хвиля підготовчих курсів

У  Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету розпочалась друга хвиля підготовчих курсів 2019 року для абітурієнтів. Підготовчі курси проводяться за двома напрямами: математичний та історичний. Ці курси спрямовані на адаптацію слухачів до умов навчання у коледжі, на поглиблення знань школярів і молоді з навчальних дисциплін загальноосвітньої школи.

Привітав слухачів курсів та їх батьків директор коледжу Руслан Будяк, який зауважив, що саме завдяки таким заняттям абітурієнти почуватимуться впевненіше під час вступу до навчального закладу, а основними перевагами навчання на підготовчих курсах є: якість викладання, поглиблене вивчення навчальних дисциплін, висока результативність вступу до коледжу, а також реальна можливість не тільки підготуватись до навчання у коледжі, а й одразу ж вирішити завжди важке питання вибору професії.

Заступник директора з виробничого навчання та відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Шуляк у своєму виступі перед майбутніми абітурієнтами зазначила, що лише спільна праця учнів, батьків та педагогічного колективу дасть позитивний результат.

Усім, хто не встиг приєднатись – поспішіть, у вас ще є шанс стати слухачами курсів та підготуватись до вступних іспитів.

За детальною інформацією звертайтесь за тел.: 43-88-23 – приймальня директора, 43-82-56 – відділ профорієнтації, 51-31-62 – приймальна комісія, +380968982796

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram