1 Вересня у ТПК ВНАУ!

У радісне й чудове свято

Наш коледж щиро всіх вітає!

Добра та злагоди багато,

Здоров’я й успіхів бажаєм!

Друже, ти дійсно зробив вірний крок, приєднавшись до дружньої родини Технологічно-промислового фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету. З сьогоднішнього дня для тебе відкривається незвіданий простір нових знань, знайомств та звершень!

Ми сьогодні зустрілися з тобою, дотримуючись усіх санітарно-протиепідемічних правил і норм. Новий формат проведення Дня знань не втратив відчуття свята, адже позитивна атмосфера, весела музика, привітний студентсько-педагогічний колектив радо зустріли своє нове поповнення.

Адміністрація коледжу на чолі з директором Русланом Будяком поспілкувались з кожною групою нового набору. Руслан Володимирович привітав студентів та батьків зі святом, побажавши здоров’я, наснаги, творчих злетів під мирним небом нашої Батьківщини, передав найкращі побажання від керівництва Вінницького національного аграрного університету  президента Григорія Калетніка, ректора Віктора Мазура та усієї університетської спільноти зауваживши, що завдячуючи підтримці університету, спонсорської допомоги та благодійних внесків  в коледжі щорічно оновлюється та модернізується матеріально-технічна база.

В умовах реформування системи освіти, законодавчих змін коледж посів почесне місце  у системі закладів фахової передвищої освіти, зберіг контингент та примножив потенціал як сучасний заклад освіти європейського типу.

Директор коледжу зазначив, що організація освітнього процесу  буде здійснюватись в гнучкому режимі, з дотриманням усіх рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо безпечного освітнього простору. Завдання адміністрації та педагогічного колективу в складних умовах сьогодення – забезпечити надання якісних освітніх послуг, що підтвердить правильність обраного шляху нашими першокурсниками.

                                                      

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram