Зустріч головного лікаря «Клініки, дружньої до молоді»

                                        

5 листопада  2019  року практичний психолог    Ірина Гусак  організувала зустріч головного лікаря «Клініки, дружньої до молоді» Ірини Медяної з студентами першого курсу Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

З метою формування у підлітків розуміння того, що репродуктивне здоров’я є важливою складовою загального здоров’я і основою  для народження у майбутньому здорових дітей, та як впливають шкідливі звички на підростаюче покоління було проведено  виховну  годину  «Анатомо-фізіологічні особливості підлітка».

Головний лікар «Клініки, дружньої до молоді» Ірина Медяна  активізувала розуміння цінності здоров’я загалом і репродуктивного здоров’я  зокрема як особистісного потенціалу кожної людини, сформувала розуміння особливостей і функцій репродуктивної системи, сприяла усвідомленню факторів ризику вживання шкідливих звичок для здоров’я, а також наголосила на тому ,   що самолікування шкідливо впливає на організм людини. Тому, коли виникають певні проблеми чи питання, потрібно вчасно звертатися за допомогою до спеціалістів.

Під час просвітницько-профілактичної зустрічі студенти мали можливість отримати відповіді на питання які їх турбують, та зрозуміли що здоров’я є важливою складовою та цінністю для людини.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram