Привітання колективу ТПК ВНАУз Новорічними святами

Сьогодні, 26 грудня 2018 року, напередодні Новорічних свят, трудовий колектив Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету поринув у святкову атмосферу. Колядки, щедрівки у виконанні народного ансамблю танцю «Ровесник» та вокального гуртка «Юність», вітання Діда Мороза та Снігурки створили у співробітників та педагогів коледжу справжній новорічний настрій.

З вітальним словом виступив директор коледжу Руслан Будяк, який подякував колективу за плідну працю та активну участь кожного представника колективу у розвиток та процвітання нашого навчального закладу. Руслан Володимирович передав вітання з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим та побажання міцного здоров’я, радісних і щасливих днів, достатку і гармонії усьому колективу ТПК ВНАУ від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка та ректора університету Віктора Мазура.

Руслан Володимирович вручив Свідоцтва про занесення на Дошку пошани Вінницького національного аграрного університету викладачу загальноосвітніх та комп’ютерних дисциплін ТПК ВНАУ Наталії Адамчук та студенту бухгалтерсько-механічного відділення Віталію Терентюку. Грамотами ВНАУ були нагороджені студенти Сніжана Тельнюк, Олена Ляховченко та Даніїл Чебан, Грамотами за сумлінну працю, високу професійну майстерність та особистий внесок у проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників були нагородженні викладачі гуманітарно-суспільних дисциплін Валентина Микитюк та Галина Каспіч. Директор привітав ювілярів коледжу, які щохвилини, щодня та не один рік віддають свої знання, вміння та турботу у роботу з студентами.

На завершення, за підтримки адміністрації коледжу та профспілкового комітету, присутні мали змогу скоштувати солодощі та поспілкуватись у дружній новорічній атмосфері.