Відкрите заняття: «Мед – основний продукт бджільництва. Вимоги до якості. Технологія одержання. Використання»

31.01.2019 р. викладачем технологічних спецдисциплін Іриною Вишневською у групі 312 було проведено відкрите заняття з дисципліни «Загальна технологія» на тему: «Мед – основний продукт бджільництва. Вимоги до якості. Технологія одержання. Використання».

Заняття проходило у вигляді лекції з використанням інтерактивних методів навчальної діяльності: вирішення проблемних ситуацій, робота в малих групах, «мозковий штурм», «незакінчене речення». В ході заняття студенти мали змогу поглибити знання про походження меду, його хімічний склад, значення сенсорного та фізико-хімічного аналізу в оцінці якості меду, ознайомитись з технологією одержання меду, вимогами щодо пакування та зберігання.

Проведене заняття сприяло розвитку практичних вмінь та навичок студентів, творчих здібностей, вміння висловлювати власну точку зору, чітко та злагоджено вирішувати проблемні питання та виробничі ситуації. Виконуючи випереджальні завдання студенти мали можливість поглибити свої знання про історію походження меду та його практичне використання в повсякденному житі.

Заняття було проведено на високому методичному рівні з використанням інтерактивних технологій та мультимедійного забезпечення.