logo
  • Травень 8, 2018

9 травня – День Перемоги

Ніхто не забутий, на полі ніхто не згорів.

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.

І доки є пам’ять в людей і живуть матері

Щороку й сини, що спіткнулись об кулі живуть.

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної Війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя заради щастя інших.

День Перемоги відзначили у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету. 8 травня в читальній залі бібліотеки був проведений захід, присвячений великому Дню Перемоги, в якому взяли участь студенти нашого коледжу та студенти  ХТ-51 групи  ВНАУ.

Ведучі Євгеній Кухарець та Наталія Шевцова розповіли  про те, які страшні сліди залишила війна у всьому світі.

Присутні мали змогу побачити рідкісні кадри з тих страшних та жахливих подій, послухати військові пісні у виконанні Тетяни Кравченко, Катерини Бендас та запрошених гостей – Валерія Гаврилюка і Василя Заголюка. Хтось ледве стримував сльози, а  хтось плакав, не стримуючи їх.

Важко було уявити нашим студентам, що юнаки, навіть інколи молодші за них, брали в руки зброю і йшли віддавати життя заради безхмарного майбутнього кожного.

Багато років пройшло з часів Великої Вітчизняної війни, виросли нові покоління з тих пір, але пам’ять про війну залишається у наших серцях, тому що неможливо забути ту біль і страждання, що випали на долю наших дідів та прадідів, бабусь та прабабусь, як неможливо оживити загиблих у боях чи померлих від голоду під час найстрашнішої війни.