logo
  • Червень 27, 2017

У ТПК ВНАУ відбувся черговий випуск молодших спеціалістів

27 червня 2017 року  у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбувся черговий випуск молодих фахівців зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв» та «Виробництво хліба, макаронних, кондитерських виробів та харчоконцентратів».

Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав випускників від адміністрації навчального закладу і себе особисто з успішним завершенням навчання та побажав не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

На свято завітали представники Вінницького національного аграрного університету:

  • Любов Спірідонова – проректор з виховної роботи та гуманітарної політики;
  • Оксана Скоромна –  декан  факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва;
  • Олеся Томчук – декан факультету обліку і аудиту;
  • Оксана Гуцаленко – заступник декана факультету економіки та підприємництва;
  • Віктор Пришляк – завідувач кафедри сільськогосподарських машин.

 Любов Спірідонова  привітала випускників, їх батьків та педагогічний колектив від себе особисто та від керівництва Вінницького національного аграрного університету – президента Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура. Любов Михайлівна  акцентувала увагу випускників на важливості здобуття повної вищої освіти та окреслила перспективи її здобуття саме у стінах Вінницького національного аграрного університету. Також  відзначила високий рівень підготовки наших випускників, що є результатом плідної праці науково-педагогічного колективу коледжу.

Святкові накази про випуск зачитали завідувач бухгалтерсько-механічного відділення Галина Жученко та завідувач  технологічного відділення Валентина Соя.  Директор коледжу Руслан Будяк  разом із деканам профільних факультетів ВНАУ вручив випускникам дипломи .

По завершенню урочистої частини випускники та гості стали свідками яскравої концертної програми. Цей день закарбується в історії коледжу та серцях випускників.  Віримо, що попереду  на них чекають великі перемоги і  світле майбуття!

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм щасливої долі, добра, благополуччя, віри у світле майбутнє і  натхнення на професійні звершення.