logo
  • Липень 3, 2017

У ТПК ВНАУ відбувся черговий випуск молодших спеціалістів – юристів

3 липня  2017 року  у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбувся черговий випуск молодих фахівців зі спеціальності  «Правознавство».

Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав випускників від адміністрації навчального закладу і себе особисто з успішним завершенням навчання та побажав не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

На свято завітали представники Вінницького національного аграрного університету:

  • Любов Спірідонова – проректор з виховної роботи та гуманітарної політики;
  • Людмила Пронько – заступник декана факультету менеджменту та права.

Любов Спірідонова тепло привітала випускників, їхніх батьків та педагогічний колектив від себе особисто та від керівництва Вінницького національного аграрного університету – президента Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура. Любов Михайлівна акцентувала увагу випускників на важливості здобуття повної вищої освіти та окреслила перспективи її здобуття у стінах Вінницького національного аграрного університету. Також відзначила високий рівень підготовки наших випускників, що є результатом плідної праці науково-педагогічного колективу коледжу.

Святковий наказ про випуск зачитала завідувач юридичного відділення Ольга Шаповалова.  Директор коледжу Руслан Будяк  разом із заступником декана факультету менеджменту та права Людмилою Пронько ВНАУ вручив випускникам дипломи .

По завершенню урочистої частини випускники та гості стали свідками яскравої концертної програми. Цей день закарбується в історії коледжу та серцях випускників.  Віримо, що попереду  на них чекають великі перемоги і  світле майбуття!

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм щасливої долі, добра, благополуччя, віри у світле майбутнє і  натхнення на професійні звершення.