logo
  • Лютий 17, 2018

У Технологічно-промисловому коледжі ВНАУ розпочалися підготовчі курси для абітурієнтів

У Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету сьогодні розпочалися підготовчі курси для абітурієнтів.

Вже три роки поспіль завдяки підготовці на таких курсах абітурієнти покращують свій рівень знань із профільних предметів. Тому педагогічний колектив коледжу активно працює для постійного самовдосконалення, а на курсах викладають висококваліфіковані педагоги вищої категорії. Підготовчі курси проводяться за двома напрямами: математичний та історичний.

Сьогодні навчання розпочали 50 слухачів, які будуть навчатися протягом трьох місяців. Усім охочим приєднатися, нагадуємо, що протягом двох тижнів можна долучитися до навчання на курсах або ж зареєструватися на червневі підготовчі курси тривалістю 1 місяць. Слухачі курсів по закінченню вивчення навчальної програми отримають відповідні сертифікати.

Дружня родина Технологічно-промислового коледжу ВНАУ рада знайомству зі своїми майбутніми студентами. Бажаємо кожному абітурієнтові плідної та ефективної підготовки до вступних іспитів, що в майбутньому стане запорукою успішного вступу на омріяну спеціальність!