logo
  • Лютий 6, 2018

У Технологічно-промисловому коледжі ВНАУ відбувся черговий випуск молодих фахівців

6 лютого 2018 року в Технологічно – промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбувся черговий випуск молодих фахівців зі спеціальностей «Зберігання, консервування та переробка молока» та «Зберігання, консервування та переробка м’яса». Сьогодні студенти групи 114 (куратор Ольга Четверик) та групи 214 (куратор Наталія Казмірук) отримали дипломи та стали на стежку дорослого професійного життя.

Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав випускників від адміністрації навчального закладу і себе особисто з успішним завершенням навчання та побажав не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
Святковий наказ про випуск зачитала завідувач технологічного відділення Валентина Соя.

На свято завітали представники Вінницького національного аграрного університету:

  • Любов Спірідонова – проректор з виховної роботи та гуманітарної політики;
  • Оксана Скоромна – декан факультету Технології виробництва і переробки продукції тваринництва;
  • Дар’я Погребняк –  директор Центру культури та дозвілля.

Любов Михайлівна від себе особисто та від керівництва Вінницького національного аграрного університету – президента Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура  звернулася з вітальним словом до випускників, їх батьків та педагогічного колективу коледжу. Побажала  усіляких гараздів, добра, миру, благополуччя та натхнення на подальші звершення.

Оксана Іванівна  розповіла випускникам про унікальну можливість продовжити навчання у стінах Вінницького національного аграрного університету за скороченим терміном та про особливості перехресного вступу на інші спеціальності.  Оксана Іванівна вручила випускникам рекомендаційні листи для зарахування до університету.


По завершенню урочистої частини випускники та гості стали свідками яскравої концертної програми. Цей день закарбується в історії коледжу та серцях випускників. Віримо, що попереду на них чекають великі перемоги і світле майбуття!