logo
  • Квітень 13, 2018

Студрада працює!!!

13 квітня 2018 року стартувала школа Лідера для всіх бажаючих студентів Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Приємно відзначити, що на запрошення адміністрації та Ради студентського самоврядування до нашого навчального закладу завітав Павло Довгань – голова Ради студентського самоврядування Вінницького національного аграрного університету.

Павло розповів студентам про основні аспекти діяльності студентського самоврядування в навчальному закладі, зазначивши, що  студенти повинні брати доволі активну участь у забезпеченні якості вищої освіти та управлінні вищими навчальними закладами, яке здійснюється, зокрема, через органи студентського самоврядування. Така колективна, солідарна участь розглядається керівництвом навчальних закладів і функціонерами системи освіти не просто як додаткова гарантія адекватності освітніх послуг вимогам їх реципієнтів (студентів і роботодавців), а й як суттєвий чинник соціалізації молоді, зростання її політичної та правової культури й суспільної активності, який дозволяє студентам на практиці ознайомитися з функціонуванням навчального закладу (через участь у підготовці та прийнятті певних рішень у межах ВНЗ) і системою представницької демократії (на прикладі виборних органів студентського самоврядування).

Практичний психолог коледжу Ірина Гусак провела  перше ознайомче тренінгове заняття – «Лідерами не народжуються, лідерами стають».

Цікаво і швидко промайнув час, але ми працюємо далі, не зупиняємось, підвищуємо свій рівень знань, набуваємо управлінських якостей.

Приєднуйтесь до студентського осередка Технологічно-промислового коледжу Вінницького аграрного університету, зростайте разом з нами, творіть історію славнозвісного навчального закладу разом з нами!