logo
  • Червень 22, 2017

Студенти Технологічно-промислового коледжу та Вінницького національного аграрного університету відвідали ТОВ «Люстдорф»

22 червня 2017 року студенти спеціальності 181 «Харчові технології»  Технологічно-промислового коледжу та Вінницького національного аграрного університету  відвідали ТОВ «Люстдорф» в місті Іллінці. З метою налагодження зв’язків по проходженню практики та подальшого працевлаштування наших випускників даний візит на виробництво організувала  заступник директора з виробничої роботи  коледжу Ольга Шуляк.

ТОВ «Люстдорф» вже більше 15-ти років  займається виробництвом високоякісних молочних продуктів з вітчизняної сировини вищого та першого ґатунку. Зараз асортимент  компанії складається більш ніж з 60-ти найменувань молочної продукції, що випускаються під широко відомими та популярними серед споживачів торговельними марками. На сьогодні компанія має представництва у Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні та Луцьку. В даний час на підприємстві працює більше 1500 співробітників. Виробничі потужності розташовані у екологічно сприятливій Вінницькій області і забезпечуються сировиною, зібраною у більш ніж 50 фермерських господарствах регіону. Це дозволяє переробити близько 350 тонн високоякісного молока на добу з використанням передової технології високотемпературного імпульсу. Ця технологія дозволяє повністю знищити сторонню мікрофлору сирого молока, зберегти максимум корисних речовин та вітамінів, а також суттєво продовжити строк його зберігання. Споживачі завжди впевнені в тому, що молочна продукція компанії «Люстдорф» – це гарантія безпеки їх здоров’я.

Варто відмітити позитивну тенденцію, що майже на всіх передових підприємствах України нас завжди зустрічають випускники нашого навчального закладу. І  це вкотре підтверджує високий рівень підготовки молодших спеціалістів на  базі Технологічно-промислового коледжу ВНАУ. Сьогоднішня екскурсія не була виключенням із такого гарного правила, на  ТОВ «Люсдорф» студентів та викладачів  зустрів і провів екскурсію завідуючий відділом якості Олександр Барціцький – випускник Технологічно-промислового коледжу та Вінницького національного аграрного університету.

Варто зазначити, що такі зустрічі студентів із реальним виробництвом –  це дуже важливий етап у непростому процесі формування молодого спеціаліста. Оскільки саме зараз студент має можливість дізнатись особливості роботи підприємства, на якому він в найближчому майбутньому буде проходити  виробничу практику та матиме перспективу реального працевлаштування.