logo
  • Липень 1, 2017

Стартувала вступна кампанія 2017. Приймальна комісія ТПК ВНАУ гостинно зустрічає та реєструє абітурієнтів

Сьогодні, 1 липня, розпочалася вступна кампанія до ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.  Прийом документів триватиме  з 1 липня 2017 року по 14 липня 2017 року. В цей період абітурієнти матимуть можливість подати документи для вступу на основі  базової загальної середньої освіти (випускники 9-х класів) за різними спеціальностями, кількість заяв у Правилах прийому 2017 не обмежується.

Приймальна комісія Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету у повній готовності розпочала роботу та  гостинно зустрічає абітурієнтів, надає їм консультації та реєструє заяви. Першим абітурієнтом став Дмитро Дяченко, який має за мету навчатись на технологічному  відділенні.  В коледжі вже стало гарним звичаєм  зустрічати перших абітурієнтів та їх батьків  за українськими традиціями з хлібом як символом  добробуту. На   відкриття приймальної комісії коледжу завітав президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік. Григорій Миколайович привітав і вручив свідоцтво першого абітурієнта, відзначив пам’ятними подарунками та побажав успіхів на вступних іспитах усім абітурієнтам. Також він відзначив сумлінну підготовку та 100% готовність до роботи  приймальної комісії ТПК ВНАУ.

До уваги абітурієнтів:

 Технологічно-промисловий коледж   Вінницького національного аграрного університету оголошує прийом студентів на 2017-2018 навчальний рік за такими спеціальностями:

НА ДЕННЕ НАВЧАННЯ: з освітою 9 класів:

– зберігання, консервування та переробка молока

– зберігання, консервування та переробка м’яса

– бухгалтерський облік

– експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв

– правознавство

– виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів

з освітою 11 класів на доукомплектування груп (ІІ курс):

– зберігання, консервування та переробка молока

– зберігання, консервування та переробка м’яса

– бухгалтерський облік

– виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів

НА ЗАОЧНЕ НАВЧАННЯ: з освітою 11 класів:

– зберігання, консервування та переробка молока

– зберігання, консервування та переробка м’яса

– бухгалтерський облік.

Нагадуємо, що приймальна комісія Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету працює з 01.07.2017р. по 14.07.2017р.  з 8. 00 до 18.00 без вихідних.  Також ви можете отримати консультацію щодо вступу в телефонному режимі.

Контакти приймальної комісії ТПК ВНАУ:

(0432) 51-31-62

+380 63 224 76 37

+380 96 898  27 96