logo
  • Вересень 22, 2017

Стан та пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби ВНЗ І-ІІ р. а. Вінницької області у 2017-2918 н. р.

Практичний психолог коледжу Ірина Гусак взяла  участь у методичній нараді для практичних психологів та соціальних педагогів на базі Вінницького коледжу економіки і підприємництва Тернопільського національного економічного університету на тему: «Стан та пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби ВНЗ І-ІІ р. а. Вінницької області у 2017-2918 н. р.»

Перший етап роботи безпосередньо  стосувався розгляду нормативно-правової документації у сфері діяльності працівників психологічної служби, особливостей роботи психолога та соціального педагога щодо ауто агресивної та самоушкоджуючої  поведінки  серед студентської молоді.

Наступний етап роботи передбачав власне розгляд технології в організації роботи Служби порозуміння освітнього закладу для забезпечення профілактики та розв’язання конфліктів в студентському середовищі з використанням медіації.

Кожному практичному психологу та соціальному педагогу вдалось почерпнути з досвіду колег багато потрібної практичної та теоретичної інформації для роботи за фахом.