logo
  • Лютий 14, 2018

Святкування Дня усіх закоханих у гуртожитку ТПК ВНАУ

14 лютого весь світ відзначає День Святого Валентина. Хоча, можливо, в деяких країнах традиції Дня святого Валентина і відрізняються, але його сенс і головна мета завжди незмінні. Це романтичне лютневе свято – чудовий привід розповісти або в сотий раз нагадати про свої палкі почуття.


День всіх закоханих – це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки, приємні подарунки та влаштовувати свято.

Саме таке свято з нагоди Дня закоханих 13 лютого 2018 року організували і в гуртожитку Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Ініціаторами заходу була вихователь Світлана Бондар та голова ради студентського самоврядування гуртожитку, студентка технологічного відділення 313 групи  Юлія Колісніченко.

Ведучі, студентки юридичного відділення першого курсу Каріна Безпалько та Інна Гарматюк розповіли про історію свята Валентинового та традиції святкування у різних країнах. В рамках заходу проводились цікаві та веселі конкурси та вікторини. Був влаштований конкурс на кращу стіннівку. Усі присутні отримали подарунки, деякі з них ще й бажані «валентинки» від таємних прихильників.