logo
  • Липень 13, 2018

Святкування Дня села в Обідному

12 липня всі православні християни відзначають день пам’яті славних і первоверховних апостолів Петра і Павла.У народі це свято отримало назву Петрів день.

Громада села Обідне, Немирівського району Вінницької області в цей день традиційно святкує день села. Студентсько-викладацький колектив Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету радо відгукнувся на запрошення мешканців села відвідати свято. Незабутні емоції присутнім подарував народний ансамбль танцю коледжу «Ровесник», вразили своїм дзвінким співом дівчата з вокального гуртка «Юність».

Представники коледжу передали найщиріші вітання та побажання  територіальній громаді від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка, ректора університету Віктора Мазура та директора коледжу Руслана Будяка, який родом з Немирівщини. По завершенню цього веселого дійства студенти розповідали присутнім про умови вступу, особливості та перспективи навчання у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету.

Нагадуємо, що вступ до коледжу на базі дев’яти класів триває до 18 години 14 липня 2018 року.