logo
  • Березень 19, 2018

Розпочавася тиждень циклової комісії економічних дисциплін

Кожного року  відбувається одна із важливих подій для студентів – бухгалтерів Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету –  це тиждень циклової комісії економічних дисциплін. Цього року він проходитиме з 19 по 23 березня 2018 року. Перший день проведення тижня розпочався з таких заходів:

Конкурс “Хто зверху?”

Викладачем економічних дисциплін Світланою Мазуренко  був проведений цікавий конкурс, пов’язаний з економічними дисциплінами – «Хто зверху ?». В конкурсі брали участь дві команди: команда дівчат «Крейзібух»-512 група та команда хлопців «220В»- 521 група. Конкурс видався цікавий, було представлено багато завдань: «Склади слово», «Хто я ? », «Екослова» та ін.. Саме цікаве завдання зі слів студентів було:  “хто скоріше із команд порахує монети різного номіналу”. Журі оцінило роботу двох команд, та підвело підсумки. «Крейзібух» набрали найбільшу кількість балів. Вітаємо з перемогою!

День студентського самоврядування

У групах 213 А та 213 Б студентами ІІІ курсу – Світланою Тиндик, Світланою Мартинчук та Вікторією Матвійчук  було проведено під керівництвом Наталії Вільчинської  та у групі 113  студентами ІІІ курсу Вікторією Мисак  та Людмилою Сук під керівництвом викладача Віри Баранової  заняття з дисципліни «Економіка, організація та планування» по темі: «Заробітна плата» у формі лекції з практичними прикладами. Студенти технологічного відділення були зацікавлені цією темою, оскільки більшість з них вже працювало на підприємствах та отримувало заробітну плату. На занятті були охоплені усі основні питання теми, зроблено усі відповідні пояснення та в кінці був запропонований приклад нарахування заробітної плати працівника – технолога.

З поставленною задачею студенти справились на відмінно!