logo
  • Червень 27, 2018

Підсумкова педагогічна рада 2017-2018 навчального року

27 червня 2018 року у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулися збори трудового колективу та засідання педагогічної ради. Саме сьогодні були підведені підсумки щодо виконаної роботи колективом за 2017-2018  навчальний рік.

Голова  первинної профспілкової організації працівників та співробітників коледжу Василь Богатчук на правах обраного голови відкрив збори трудового колективу та доповів про особливості затвердження Колективного договору, прийняті зміни до нього. Варто відмітити, що проект Колективного договору був раніше розміщений на сайті навчального закладу і всі охочі мали змогу ознайомитися та внести свої пропозиції. В результаті обговорення проекту і проведення голосування, даний документ було затверджено на засіданні одноголосно.

На педагогічній раді виступив директор коледжу Руслан Будяк, який підвів підсумки навчального року, привітав усіх присутніх з його закінченням, зазначивши, що цей рік був успішним на високі здобутки і досягнення завдяки рутинній та плідній праці усього колективу коледжу. Руслан Володимирович  вручив подяки та грамоти кращим студентам та працівникам ТПК ВНАУ і побажав в усьому успіхів, здоров’я та наснаги, гарно відпочити влітку та повними сил і енергії розпочати новий навчальний рік.