logo
  • Червень 30, 2017

Підсумки 2016 -2017 навчального року

29 червня 2017 року  в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулося засідання Педагогічної ради за підсумками 2016-2017 н.р. Відкрив засідання ради директор коледжу Руслан Будяк, який привітав педагогічний колектив із завершенням навчального року та акцентував увагу на здобутках навчального закладу в поточному навчальному році.
Про підсумки навчально-методичної роботи педагогічного колективу коледжу доповіла заступник директора з навчальної роботи Ірина Семчук, яка довела до відома результати рейтингової оцінки викладачів циклових комісій, здійснивши порівняльний аналіз отриманих балів з педагогічним навантаженням викладачів. Звернула увагу, що рейтингова оцінка діяльності викладача в повній мірі відображає роботу викладача на протязі усього навчального року.


З питань вступної кампанії 2017 року виступила заступник директора з виробничої роботи Ольга Шуляк, яка довела до відома інформацію про особливості вступної кампанії та квотування.
Завершив засідання ради урочистим відзначенням подяками Руслан Будяк. За сумлінну працю, високу професійну майстерність та добросовісне виконання посадових обов’язків були нагороджені кращі працівники коледжу. Також окремо директор коледжу відзначив грамотами за активну участь в організації навчально-виховного процесу коледжу, навчально-методичні здобутки адміністрацію навчального закладу, завідувачів відділеннями, викладачів коледжу та кураторів академічних груп.