logo
  • Лютий 9, 2018

Профілактика інфекційних захворювань

8 лютого 2018 року в гуртожитку Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету згідно плану виховної роботи була проведена зустріч, інніційована вихователем Антоніною Бігун з медичною сестрою коледжу Оленою Масановською. Мета зустрічі: проведення лекції про наслідки інфекційних захворювань, їх профілактика та необхідність щеплень.

Олена Іванівна приділила увагу інформації про інфекційні захворювання, заходи реагування на випадок захворювання цими небезпечними хворобами, розповіла про клінічну картину та діагностику. Олена Масановська зупинилась на лікуванні хворих в амбулаторних умовах, необхідності госпіталізації за епідопоказаннями. Розглянули профілактику для попередження зараження цими хворобами.

На завершення бесіди, Олена Іванівна акцентувала на необхідності щеплень та наслідки відмови від них, адже за допомогою щеплень зберігається здоров’я, а в деяких випадках – життя людини. Олена Іванівна відповідала на запитання студентів, надавала рекомендації стосовно інфекційних захворювань та календаря інфекційних щеплень. Зустріч із медсестрою була дуже пізнавальною й корисною і також залишила багато позитивних вражень.