logo
  • Березень 5, 2018

Проведення батьківських зборів щодо проходження ЗНО у 2018 році

У п’ятницю 02.03.2018 року в читальному залі коледжу відбулися батьківські збори студентів ІІ курсу щодо проходження Зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Заступник директора з навчальної роботи Ірина Семчук ознайомила батьків з правилами проведення ЗНО, з формуванням комплектів реєстраційних документів учасника ЗНО, а також повідомила, що у 2018 році проведення ДПА відбуватиметься у формі ЗНО. Ірина Антонівна звернула увагу батьків на присутність студентів на навчальних та додаткових заняттях.

Після виступу заступника директора з навчальної роботи надали слово викладачам гуманітарно-суспільних дисциплін Галині Каспіч, Віталіні Гладковій та Оксані Лавренчук, які займаються із студентами ІІ курсу додатково з дисципліни «Українська мова» для підготовки до здачі ЗНО. Викладачі доповіли в якому напрямку працюють на заняттях із студентами, про програму ЗНО, з якою студенти працюють на додаткових заняттях, про результати успішності студентів по групах, а також звернулися із проханням до батьків щодо контролю відвідування студентами навчальних та додаткових занять.