logo
  • Червень 9, 2018

Привіт з 1978 року… Зустріч з випускниками Вінницького технікуму м’ясної та молочної промисловості

Студентські роки – найпрекрасніші роки життя кожної людини. Сонячними посмішками, світлими мріями, списаними зошитами, парами та гамірливими перервами швидко збігає незабутня пора навчання, кохання та молодості. Та назавжди цей незабутній період життя залишається у пам’яті тих, хто колись відчував себе студентом.

40 років збігло з тих пір, як у Технологічно-промисловому коледжу Вінницького національного аграрного університету відбувся випуск студентів механічного відділення та 35 років – як випускалися студенти спеціальності «Бухгалтерський облік». Майже пів століття тому молодими та енергійними юнаки і дівчата вступили до Вінницького технікуму м’ясної та молочної промисловості. Вишитими сорочками, щирими посмішками та невимушеним хвилюванням 9 червня 2018 року розквітнув коледж, коли у рідну альма-матер завітали випускники 1978 та 1983 років.

Директор коледжу Руслан Будяк зустрівся з випускниками та запропонував їм здійснити екскурсію навчальним закладом та гуртожитком. Впевненими кроками, гучно обговорюючи свої студентські роки, випускники пройшлися коридорами навчального закладу, з цікавістю заглядаючи у аудиторії, актову та спортивну залу. Приємно здивували гостей зміни, які відбулися у коледжі: гарні ремонти, нова матеріально-технічна база.

Випускники розповіли директору про те, що майже усі вони після закінчення коледжу (тоді ще технікуму) пішли працювати за спеціальністю, з трепетом згадували цікаві історії з свого студентського минулого. Також колишні студенти висловили велику вдячність усьому педагогічному колективу за надання їм можливості отримати глибокі знання для подальшого кар’єрного росту. На згадку про себе колишні студенти подарували навчальному закладу принтер.

Незважаючи на те, що у випускників посивіли скроні, дорослі онуки, а золоті роки залишилися далеко позаду, вони є дуже щасливими та радісними, оскільки мали змогу навчатися у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету, який назавжди зберігає у пам’яті імена усіх своїх дорогих студентів!