logo
  • Січень 30, 2018

Представники ТПК ВНАУ зустрілися із випускниками Гуманітарної гімназії  №1 міста Вінниці

30 січня  2018 року представники Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету у рамках профорієнтаційної роботи  зустрілись із учнями випускних класів Гуманітарної гімназії  №1 імені М.І. Пирогова  Вінницької міської ради.

Викладачі циклової комісії економічних дисциплін Наталія Поліщук та Світлана Мазуренко разом із студентами коледжу звернулися  до майбутніх абітурієнтів (учнів  9-х та 11-х класів), адже сьогодні перед ними нелегкий вибір. Дорога у життя починається із вибору професії, і цей вибір має бути свідомим. Кожен учень отримав інформацію та роз’яснення про особливості  вступної кампанії 2018; переваги навчання у Технологічно-промисловому коледжі та перспективи здобуття в подальшому  вищої освіти у Вінницькому національному аграрному університеті за скороченим терміном навчання; про програми стажування та практики на провідних підприємствах України.

Приємно відзначити той факт, що адміністрація школи з  розумінням віднеслась  до такого  профорієнтаційного та інформаційного  заходу, оскільки усвідомлюють  вагомість питання щодо вибору майбутньої професії для кожного із своїх учнів.

Нагадуємо, що 10 лютого 2018 року (початок о 10.00) у Технологічно-промисловому коледжі ВНАУ відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків!