logo
  • Вересень 11, 2018

Початок роботи організаційно-методичної комісії коледжу 2018-2019 н.р.

11 вересня 2018 року відбулось засідання організаційно-методичної комісії ТПК ВНАУ. Традиційно на засіданні були присутні: голова комісії – заступник директора з навчальної роботи Ірина Семчук, заступник директора з виховної роботим Олена Рудзь, секретар комісії – методист коледжу Тетяна Мельник, завідувач методичного кабінету Алла Горденко та голови предметних циклових комісій. Окрім організаційних питань на засіданні комісії було визначено ряд методичних проблем, над якими працює кожна циклова комісія та педагогічний колектив в новому навчальному році.

Ірина Антонівна підвела підсумки роботи ОМК та циклових комісій за 2017-2018 н.р., акцентувала увагу на необхідності підвещення педагогічної майстерності викладачів коледжу шляхом організації та проведення майстер-класів, конференцій та семінарів, написання статей, тез, доповідей на професійну та педагогічну тематику.

Тетяна Андріївна ознайомила голоів циклових комісій з переліком діючих навчальних програм на 2018-2019 н.р. та  наголосила на обов’язковому формуванні робочих навчальних програм, пакетів завдань комплексних контрольних робіт, директорських контрольних робіт відповідно діючих навчальних програм.

Алла Петрівна довела до відома список учасників Школи викладача-початківця та запропонувала викладачів-наставників, закріплених за ними.

На засіданні піднімались питання щодо проходження чергової та позачергової атестації педагогічних працівників, підвищення кваліфікації викладачів, систематичного оновлення навчально-методичних комплексі з кожної дисципліни відповідно до начальних планів.