logo
  • Лютий 12, 2018

Початок курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників

12 лютого 2018 року розпочали свою роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організовані Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України на базі Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

З слухачами курсів зустрівся ректор Вінницького національного аграрного університету Віктор Мазур, який від імені президента університету Григорія Калетніка привітав усіх зі святом Трьох святих: св. Василія Великого, св. Григорія Богослова, св. Івана Золотоустого, побажав усім миру та злагоди і висловив сподівання про плідну співпрацю педагогічних працівників ВНАУ та коледжів – структурних підрозділів університету з НУБіП щодо інноваційної спрямованості науково-педагогічної діяльності педагогів в сучасних освітніх умовах.

З вітальним словом виступив директор Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету Руслан Будяк, який зазначив, що коледж вже багато років співпрацює з професорсько-викладацьким складом НУБіП з питань підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Роботу семінару розпочала директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України Марія Кулаєць, яка окреслила коло перспектив та труднощів на шляху розвитку сучасної аграрної освіти. Марія Михайлівна акцентувала увагу на необхідності пошуку інноваційних шляхів в розвитку навчальних закладів, а також постійному саморозвитку педагогічних працівників, в тому числі опанування новітніми методиками та формами організації освітнього процесу.