logo
  • Травень 16, 2018

«Перша психологічна допомога населенню в умовах надзвичайної ситуації»

15 травня 2018 року практичний психолог Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету Ірина Гусак взяла активну участь у навчальному тренінгу «Перша психологічна  допомога населенню в умовах надзвичайної ситуації» на базі навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області  за участю психологів ДСНС – Наталії Коритчук та Тетяни Хруленко.

Навчальний тренінг  було  організовано для практичних психологів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Вінницької області. Психологи ДСНС навчали присутніх основним аспектам роботи з населенням, що опинилося в екстремальних умовах.

Програма заходу була розроблена з метою розвитку навичок надання допомоги особам у стані стресу, який виник внаслідок впливу кризової події, а також забезпечення базової практичної підтримки без заподіяння подальшої шкоди.

За результатами заходу всі учасники отримали сертифікати та у подальшому зможуть застосовувати набутий досвід по наданню першої психологічної допомоги у власній роботі.