logo
  • Лютий 6, 2018

Особливолсті проведення ДПА у формі ЗНО

5 лютого 2018 року у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулася зустріч із представником Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Наталею Синявською, організована адміністрацією Вінницького національного аграрного університету та адміністрацією коледжу з метою проведення просвітницької роботи щодо організації підготовки до державної підсумкової атестації з української мови та літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

З вітальним словом перед присутніми виступив директор коледжу Руслан  Будяк, який наголосив на важливості систематичної цілеспрямованої підготовки студентів ІІ курсу до складання ДПА у формі ЗНО з метою отримання об’єктивного позитивного результату знань з «Української мови».

На зустрічі були присутні студенти ІІ курсу всіх груп коледжу разом з кураторами і заввідділеннями, викладачі української мови та літератури, голови батьківських комітетів навчальних груп. Особливу увагу представниця Регіонального центру у своєму виступі акцентувала на процедурі реєстрації для проходження ЗНО та особливостях зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

На заході  була присутня проректор з науково-педагогічної роботи, інноваційної діяльності та роботи відокремлених структурних підрозділів Вінницького національного аграрного університету Ірина Гунько. Ірина Василівна зосередила увагу педагогів і студентів на тому, щоб докласти максимум зусиль щодо організації підготовки до складання державної підсумкової атестації з української мови та літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання з позитивним результатом, аби зберегти контингент студентів коледжу, а в майбутньому і потенційних вступників до ВНАУ.