logo
  • Грудень 20, 2017

Новорічне свято для дітей співробітників коледжу

Атмосфера новорічного настрою стрімко починає захоплювати світ. Це час, сповнений доброти, любові, світлих надій, щирості та душевної теплоти. Адже з  приходом нового року  кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. І вже малеча і  навіть дорослі починають вірити в чудеса.  Так сьогодні святковий настрій хвилею позитивних емоцій заполонив Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету.

У читальній залі коледжу відбулося новорічне свято для дітей співробітників. Дід Мороз та Снігуронька, Баба Яга та розбійники, добра чарівниця із зайчатами  влаштували справжнє незабутнє свято для малечі і подорож у новорічну казку. Безліч цікавих конкурсів для дітей та їх батьків не залишили без посмішки жодне обличчя.  А поринути в атмосферу новорічної казки вдалося  завдяки зусиллям Ради студентського самоврядування коледжу. Від первинної профспілкової організації та адміністрації коледжу всі малюки отримали солодкі подарунки.

На свято завітала Любов Спірідонова –  проректор  з виховної роботи та гуманітарної політики Вінницького національного аграрного університету.  Любов Михайлівна щиро привітала діток із святом від себе особисто та від імені президента університету Григорія Калетніка. Також усі дітки отримали подарунки від Григорія Миколайовича.

Оскільки не усім діткам випадає щастя  відчути турботу від рідних у святкові передноворічні свята, то студенти коледжу на чолі з головою Ради студентського самоврядування Валерією Лукашик  влаштували благодійний аукціон. Студенти-кондитери напередодні випекли імбирне печиво, яке продавали на аукціоні. На виручені кошти купили подарунки до Дня Святого Миколая для  малюків Вінницького дитячого будинку «Гніздечко».