logo
  • Травень 12, 2018

“Ми вітаємо усіх в ТПК!” – День відкритих дверей у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету

12 травня 2018 року Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету гостинно відчинив двері усім гостям, абітурієнтам та їхнім батькам. Тепла, дружня та родинна атмосфера панувала в цей день, адже  захід проходив напередодні двох родинних свят: Дня матері та Дня  сім`ї. Весела музика, яскраво прикрашена імпровізована сцена біля входу до навчального закладу та гарна погода створювали святковий настрій  більш як 200 гостям коледжу.

Усі майбутні абітурієнти мали змогу отримати інформацію у представників приймальної комісії щодо вступної кампанії 2018 р. та зареєструватись на підготовчі курси.

Студентство та викладачі Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету подбали також і про те, аби почастувати своїх гостей. Так, представники бухгалтерсько-механічного, технологічного та юридичного відділень організували смачне гриль-меню, частували ухою, стравами української кухні, запашними короваями та смаколиками, які спекли власноруч.

У вестибюлі коледжу усіх гостей зустрічав студентський актив разом із своїми наставниками, які представляли роботу кожного відділення навчального закладу  та проводили екскурсії коледжем. В рамках Дня відкритих дверей були підготовлені майстер-класи: «Сучасне судове засідання», «Визначення якісних показників м’ясної та молочної продукції», «Пекар-моя майбутня професія», «Навчальна бухгалтерія». Окрім того, ті абітурієнти, які обрали професію «механік», «бухгалтер» та «технолог» мали змогу ознайомитись з сучасним обладнанням майстерень, навчальних лабораторій, цехів.

Навчально-виховний процес у коледжі не обмежується лише лекціями, практичними і лабораторними роботами, значна увага звернена на розвиток творчого потенціалу студентів коледжу. І День відкритих дверей не став виключенням. Талановита студентська молодь коледжу представила гостям оригінальну концертну програму.

Для відкриття святкового концерту до вітального слова запросили директора Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету Руслана Будяка, який привітав присутніх з святом Дня відкритих дверей, розповів про переваги навчання у коледжі, чим живе і як працює навчальний заклад: «Якісну освіту європейського зразка у коледжі здобувають 900 студентів. Педагогічний колектив коледжу на трьох відділеннях – бухгалтерсько-механічному, технологічному, юридичному – готує висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці. Спеціальності коледжу затребувані і актуальні для сьогодення: «Облік і оподаткування», «Право», «Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва», «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів», «Зберігання, консервування та переробка м’яса і молока». Неабиякою перевагою є можливість студентів коледжу отримати додаткові робітничі професії – холодильщик, токар, контролер м’ясної та молочної продукції, пекар, секретар керівника та  оператор комп’ютерного набору. Кращі студенти навчального закладу за результатами навчання проходять стажування на виробничих підприємствах в Німеччини та Польщі. Після завершення навчального закладу студенти ТПК ВНАУ мають в системі ступеневої освіти продовжують навчання у Вінницькому національному аграрному університеті та працевлаштовуються на провідні підприємства харчової та переробної промисловості області та України» – зазначив керівник навчального закладу.

Руслан Володимирович зазначив, що в коледжі створені сприятливі умови для діяльності органів студентського самоврядування, учасники яких мають можливість розвивати організаторські та комунікативні здібності. Наразі, головою РСС коледжу є студент першого курсу бухгалтерсько-механічного відділення 511-А групи Віталій Терентюк. Директор коледжу привітав Віталія з днем народження, подарувавши квиток на концерт відомого українського музиканта.

Завітали до нас і представники Вінницького національного аграрного університету: проректор з виховної роботи та гуманітарної політики Любов Спірідонова, директор центру довузівської підготовки, прийому на навчання та виховної роботи Людмила Шаповалюк, завідувач кафедри права Наталія Опольська.

Людмила Олегівна привітала усіх присутніх від себе особисто та від керівництва університету – президента Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура, розповіла про широкі можливості та перспективи навчання в університеті; звернула увагу абітурієнтів на те, що вони мають унікальну можливість по завершенню коледжу здобути вищу освіту за скороченим терміном навчання  у стінах Вінницького національного аграрного університету.

Значна увага під час концерту була звернена на майбутніх студентів коледжу – слухачів підготовчих курсів усіх відділень навчального закладу. Вони взяли участь у грі-конкурсі «Моя майбутня професія» та «Хто зверху?». За результатами конкурсів переможець – Настя Білошкурська отримала квиток на концерт Дзідзьо, який відбудеться 17 червня 2018 року, інші учасники також були відзначені і отримали подарунки від коледжу.

Приємною несподіванкою концертної програми було вручення квитка на концерт першому зареєстрованому абітурієнту.

День відкритих дверей у Технологічно-промисловому коледжі був емоційно насиченим, цікавим та незабутнім! Гості заходу з користю провели час, познайомилися з коледжем, дізналися про особливості вступу! Сподіваємось, що абітурієнти зроблять правильний вибір та приєднаються до родини ТПК ВНАУ!