logo
  • Травень 17, 2018

Кращі з кращих!

17 травня 2018 року в Вінницькому Будинку офіцерів відбулась святкова зустріч зі стипендіатами Вінницької міської ради. Кращих студентів, учнів, юних художників, танцюристів, спортсменів традиційно наприкінці другого семестру відзначили стипендіями міської ради, а також тих, хто показав чудові результати у навчанні.

Приємно зазначити, що Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного університету представляли одразу дві студентки – студентка бухгалерсько – механічного відділення 513групи Світлана Тиндик та студентка юридичного відділення 614-А групи Сніжана Писанець. За відмінне навчання, активну участь у громадському житті коледжу, Світлана та Сніжана отримали премії від міського голови Сергія Моргунова.

Талановитих вінничан привітали Вінницький міський голова Сергій Моргунов та заступник голови Вінницької ОДА директор департаменту освіти та науки ОДА Ігор Івасюк  зазначивши, що присутня молодь є майбутнім нашого міста та країни. Нагороди, які вручали, будуть стимулювати  наполегливо працювати і надалі, приносити користь собі, радувати своїх батьків, педагогів, будувати своє особисте майбутнє та майбутнє свого міста та країни. Виступаючі побажали молоді, щоб і надалі вони були такими цілеспрямованими, отримували не лише стипендії, а й найвищі нагороди в науці, навчанні, спорті та творчій діяльності.

Студентсько-педагогічний колектив ТПК ВНАУ пишається вами та бажає подальших звершень у вашому житті.