logo
  • Травень 15, 2018

«Комп’ютерна та Інтернет-залежності як актуальні проблеми сучасності»

Комп’ютер увірвався у наше життя стрімко і з кожним днем стає невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. В сучасному світі не вміти користуватись ним все рівно, що не вміти писати або читати. Сьогодні майже вся діяльність людини супроводжується інноваційними технологіями, які допомагають розвиватись та збагачувати свої знання, швидко і оперативно отримувати необхідну інформацію, економити час і раціоналізувати свою діяльність.

 З появою комп’ютерних технологій людство вийшло на нову сходинку свого розвитку. Саме завдяки інформаційним технологіям є можливість виконати великий обсяг роботи за менший проміжок часу, що підвищує ефективність професійної діяльності.

Але разом з тим в результаті проникнення комп’ютерів та Інтернету в повсякденне життя людини з`явилися і хвороби, про які ще кілька років тому ніхто не знав – це комп’ютерна та Інтернет-залежності.

Проблема комп’ютерної залежності сучасної молоді є пріоритетною і для Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. 15.05.2018 р. куратором технологічного відділення 312 групи Валентиною Кобзар проведено відкриту виховну годину на тему: «Комп’ютерна та Інтернет-залежності як актуальні проблеми сучасності». Продемонстровано відео-ролик «Зупинись- життя прекрасне», який створили студенти групи та майстерно зіграна сценка «Як жінки від Інтернет-залежності кодувалися».