logo
  • Серпень 31, 2018

З новими силами – в новий навчальний рік! Перша педагогічна рада 2018-2019 н.р.

31 серпня 2018 року в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулося засідання Педагогічної ради коледжу. Відкрив засідання та привітав з початком нового навчального року директор коледжу Руслан Будяк, який передав найкращі побажання від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка, ректора Віктора Мазура та адміністрації університету.

Розпочалося засідання ради з вітань літніх ювілярів, які плідно працюють на педагогічній ниві, сумлінно виконують свої обов’язки та здійснюють неоціненний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців. Руслан Володимирович побажав ювілярам міцного здоров’я, плідної праці та довгих років життя.

Нові молоді педагогічні кадри поповнили дружню родину Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Директор коледжу представив педагогічному колективу працівників, які цього року обійняли посади викладачів та кураторів груп.

Першим питанням порядку денного стало обрання секретаря педагогічної ради та затвердження річного плану засідань на поточний навчальний рік.  Одноголосно педагогічним колективом було обрано секретарем ради Галину Каспіч.

Про підсумки роботи приймальної комісії коледжу 2018 р., завдання та перспективи профорієнтаційної роботи на 2018 – 2019 н. р. доповіла заступник директора з виробничої роботи Ольга Шуляк. Зокрема, звернула увагу присутніх, що у 2018 році було подано 593 заяви, що на 7 більше в порівнянні з попереднім роком, на 21 особи стало більше студентів державного замовлення денної форми навчання, що свідчить про щорічний приріст показників набору після 9 та 11 класів позитивно впливає. Так, згідно даних приймальної комісії на базі базової загальної середньої освіти зараховано 223 абітурієнти, а контингент студентів становить 940 осіб, що збільшився на 55 осіб більше,  ніж у 2017 році. Також Ольга Олексіївна відзначила, що лише плідна профорієнтаціна робота колективу дає такі позитивні результати.

Доповнив виступ про підсумки роботи приймальної комісії Руслан Володимирович, який звернув увагу присутніх, що лише покращення освітнього процесу, профорієнтаційної роботи, та матеріально-технічної бази зробить наш коледж пріоритетним при виборі навчального закладу майбутніми абітурієнтами.

Стан готовності матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року – актуальне з основних питань сьогодення нашого навчального закладу. З інформацією про поточні ремонтні роботи виступив  директор коледжу, який довів до відома присутніх розмір затрачених коштів  та об’єм виконаних робіт. Руслан Володимирович подякував кураторам груп за плідну співпрацю з батьківським комітетом за можливість оновлення матеріально-технічної бази коледжу за рахунок добровільних благодійних внесків, завідувачам кабінетів, які цього року активно долучились до благоустрою кабінетів, адміністративно – господарській частині  та усім, хто за літній період проробив величезну та рутинну роботу для покращення матеріально-технічної бази нашого коледжу.

На завершення педагогічної ради відбулись традиційні збори кураторів груп, на яких заступник директора з виховної роботи Олена Рудзь представила кураторів студентів нового набору та окреслила ряд пріоритетних завдань на новий навчальний рік.