logo
  • Лютий 22, 2018

Зустріч студентів-випускників коледжу спеціальності «Бухгалтерський облік» з представниками Вінницької об’єднаної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області

22 лютого 2018 р. пройшла зустріч студентів випускних груп бухгалтерсько-механічного відділення спеціальності «Бухгалтерський облік» з представниками об’єднаної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області, ініційована головою циклової комісії економічних дисциплін Наталією Поліщук та викладачем економічних дисциплін Світланою Мазуренко.

Знайомство розпочалося у Центрі обслуговування платників податків з представником податкової інспекції Оленою Поляруш. Студенти мали змогу дізнатися про структуру податкової інспекції, функції та завдання податкової інспекції. Корисна була інформація про сервіс «Пульс» та загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс «ZIP», де платники податків можуть отримати інформацію на актуальні запитання, дізнатись про податки та збори, ознайомитись з останніми змінами в законодавстві.

Студентам було роз’яснено як подається звітність, значення та терміни її подання підприємцями, декларацій про майновий стан, отримання сертифікату електронного ключа, принципи використання особистого електронного підпису.

Представники податкової інспекції відзначили високий рівень знань та вмінь наших студентів, які безпомилково відповідали на запитання. Ми сподіваємось, що наші вихованці будуть гідними інноваторами у напрямку економічних змін нашої держави.