logo
  • Квітень 3, 2018

Зустріч студентів-випускників з представниками кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, готельно-ресторанної справи та туризму Вінницького національного аграрного університету

03.04.2018 року в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулась зустріч студентів-випускників технологічного та бухгалтерсько-механічного відділень з представниками кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, готельно-ресторанної справи та туризму Вінницького національного аграрного університету Інною Левицькою, Анатолієм Прилуцьким та Альоною Климчук. Завідувач кафедри Інна Ванадіївна розповіла про перспективи та можливості вступу на скорочений термін навчання для студентів коледжу. Особливу увагу вона звернула на нові та перспективні спеціальності університету – «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм».

Для підготовки висококваліфікованих фахівців даних спеціальностей кафедра активно співпрацює з провідними підприємствами, фірмами та туристичними агенціями України, де можна здобути чудовий практичний досвід. Також студентську молодь зацікавила можливість проходження в подальшому виробничої практики за кордоном у готельно-ресторанній та туристичній сфері.

Випускники коледжу подякували за цікаву та інформативну профорієнтаційну зустріч та висловили сподівання, що незабаром стануть студентами найкращого закладу вищої освіти – Вінницького національного аграрного університету!