logo
  • Вересень 13, 2018

Екскурсія майбутніх юристів до Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

12 вересня 2018 року студенти юридичного відділення 612-А групи (куратор Світлана Паламарчук) відвідали Вінницький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Центр  – це потужний експертний підрозділ з висококваліфікованим кадровим потенціалом, новітніми експертно-криміналістичними та спеціальними технічними засобами. Студентам коледжу – майбутнім юристам було цікаво дізнатись про роботу секторів  експертно-криміналістичного центру:

– відділу криміналістичних видів досліджень;

– відділу досліджень у сфері інформаційних технологій;

– відділу дослідження матеріалів, речовин та виробів;

– відділу біологічних видів досліджень;

– відділу інженерних, економічних, товарознавчих видів досліджень та оціночної діяльності;

– сектору вибухотехнічних та пожежнотехнічних досліджень;

– відділу забезпечення діяльності центру.

В ході проведення лекції–бесіди, студентам були показані колекції вогнепальної та холодної зброї, які вилучені з незаконного обігу, а також роз’яснені правові аспекти володіння та зберігання зброї та боєприпасів і роз’яснені наслідки необережного поводження з ними.

Під час відвідування лабораторії долсліджень наркотичних засобів, майбутнім правознавцям були продемонстровані досліджувані зразки наркотичних засобів,  доведена інформація щодо сутності такого зла, як наркоманія, його наслідків та відсутності перспектив на подальше повноцінне життя.