logo
  • Травень 8, 2018

Екскурсія до ПМП ВФ «Панда»

Кожний пересічний українець влітку вгамовує спрагу одним з найвідоміших та найсмачніших напоїв, який виготовляється саме у Вінниці під торговою маркою «Караван». Студентам Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету пощастило бути безпосередніми учасниками створення цих напоїв. Так, 8 травня за ініціативи голови циклової комісії економічних дисциплін Наталії  Поліщук і викладача Світлани Мазуренко, за підтримки викладачів Наталії Вільчинської та Віри Баранової, студенти 512 та 521 груп бухгалтерсько-механічного відділення відвідали одне з найбільших виробництв України ПМП ВФ «Панда».

Студенти мали змогу ознайомитись з роботою підприємства, заснованого ще у 1991 році. Напої під ТМ “Караван” підприємство випускає з 1996 року. Виробничий комплекс повністю оновлено у 2007 році. Студентів зацікавили деякі факти про унікальність підприємства. Зокрема, інформація про те, що сучасне обладнання компанії KRONES (Німеччина) дозволяє випускати напої, що потребують високої гігієнічної культури виробництва, виробнича потужність яких становить близько 0.5 млн. пляшок на добу, для виробництва напоїв використовується вода лише з артезіанських свердловин, які розташовані за межами міста в лісовій зоні, а всі напої ТМ «Караван» виготовляються без консервантів та без лимонної кислоти.

Присутні побачили процес виробництва: розлив води, маркування, фасування, відправлення покупцям та в рамках рекламної акції отримали солодкі освіжаючі подарунки і, звичайно, яскраві враження від екскурсії!