logo
  • Вересень 21, 2017

Дружня родина ТПК ВНАУ відзначає міжнародний День Миру

21 вересня Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету відсвяткував міжнародний День Миру. Організували та провели захід  групи 612-А та 623 на чолі із їх кураторами Ольгою Федоренко та Людмилою Катрук.

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році.  В резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату — 21 вересня. У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров.

Святкування Дня Миру у Технологічно-промисловому коледжі розпочалося із самого ранку.  Студенти прикрасили вестибюль коледжу тематичними хендмейд-виробами та кульками у патріотичних блакитно-жовтих кольорах. Студенти зустрічали викладачів і своїх товаришів, роздавали власноруч виготовлені голуби та рукостискання – як символ об’єднання та миру. Наступним етапом святкування був творчий конкурс «Мир моїми очима». Студенти  усіх груп коледжу представляли свої малюнки на асфальті, в яких показали власне бачення миру на Землі.

Кульмінаційною частиною свята стала урочиста лінійка, яка зібрала у дворі коледжу всю нашу велику родину – студентів, викладачів,  працівників та адміністрацію. Директор коледжу Руслан Будяк привітав студентів та гостей свята, побажав усім миру та наголосив, що тільки мирні переговори, вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства. З привітальним словом також виступив керівник штабу цивільної оборони Ігор Чумак, який наголосив на важливості мирного співіснування та допомоги воїнам АТО, особливо в цей неспокійний для нашої країни час.

Родзинкою урочистості став флешмоб, в якому взяли участь близько 30 студентів. По завершенню урочистої лінійки під «Дзвін Миру» студенти випустили  в небо голубів  як символ миру та добробуту. Сьогодні як ніколи відчуваємо на собі значущість «Миру» та його відсутність. Тож плекаємо світлу надію, що  на нашій українській землі якомога швидше  запанують   мир і злагода.