logo
  • Лютий 11, 2018

Для студентів-бухгалтерів випускних курсів провели практичне  заняття на тему: «Ключ до успішної співбесіди»

Питанням працевлаштування студентів у Технологічно-промисловому коледжі  Вінницького національного аграрного університету приділяють велику увагу. І у  складному процесі формування  висококваліфікованого фахівця важливими є усі елементи: теоретичне та практичне навчання, виховання, психологічна підготовка до професійного життя  та інше. В даній статті говоритимемо саме про психологічні аспекти підготовки студентів коледжу до професійного життя.  Так голова циклової комісії економічних дисциплін Наталія Поліщук  приділяє особливу увагу даному питанню при роботі із студентами випускних груп.

9 лютого 2018 року  для студентів  випускних  груп 513 та 522  бухгалтерсько-механічного відділення  ТПК ВНАУ  було проведено  практичне  заняття на тему: «Ключ до успішної співбесіди».  Заняття провела   психолог-гіпнотерапевт  Аніта Стрелецька . Аніта Юріївна  ознайомила студентів з основними аспектами психологічної підготовки до проходження співбесіди з роботодавцем.  Психолог акцентувала увагу   студентів на наступному:

-правила складання  власного резюме;

-алгоритм проходження співбесіди та підготовка до неї;

-відповіді на найчастіші запитання на співбесідах;

-як правильно відповідати на “незручні питання” на співбесіді;

-не буває «поганих» та «хороших» кандидатів! Є ті, що  підходять  або не підходять  для  підприємства  та конкретної вакансії.

Особливу увагу під час спілкування Аніта Юріївна звернула на “техніку роботи із власним страхом”.  Студенти спільно з психологом обговорили та випробували на практиці дану техніку. Також детально розібрались із своїми страхами  і дали відповідь на питання “Що я можу застосувати, аби впоратись із власним страхом під час проходження співбесіди з роботодавцем?” .